PZF CEFARM-KRAKÓW S.A APTEKA DBAM O ZDROWIE (Żywiec Rynek 10)

PZF CEFARM-KRAKÓW S.A APTEKA DBAM O ZDROWIE (Żywiec Rynek 10)
ul. Rynek 10, 34-300 Żywiec

PZF CEFARM-KRAKÓW S.A APTEKA DBAM O ZDROWIE (Żywiec Rynek 10)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
2 kaps. (dzienna porcja) zawierają 50 µg witaminy D, 400 µg folianów (200 µg kwasu foliowego, 200 µg metafoliny), 200 mg magnezu, 200 µg jodu, 0,8 g DHA, 0,068 g EPA.
1 tabl. zawiera 500 mg pyrazynamidu.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg lub 30 mg chlorowodorku mianseryny.

Myślisz o diecie anti-aging? Polecamy dwie domowe kuracje odmładzające, które pobudzają funkcjonowanie wątroby, żołądka, oczyszczają krew, wzmacniają odporność. Polecamy sałatkę, wino i napar z mniszka lekarskiego oraz sok z pokrzywy. Poczujesz się pełna energii i nowych sił do działania.

Wielu mężczyzn, zażywając sterydy, buduje swą muskulaturę. Choć mają imponujące wyniki, płacą za nie wysoką cenę. Lista skutków ubocznych sterydów (steroidów anaboliczno-androgennych, zwanych popularnie koksem) jest bardzo długa: od łysienia i trądziku, przez agresję i depresję, aż do nowotworów, niepłodności, zawałów i zatorów.

Dieta omega polega na spożywaniu zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3, które znajdują się m.in. w rybach, niektórych olejach, zielonych warzywach i drobiu. ​​Tłuszcze omega-3 chronią nasze serce i zmniejszają ryzyko zachorowania na raka, jednak niezrównoważone spożycie zdrowych tłuszczów może być przyczyną otyłości i chorób układu krążenia. Sprawdź, jak wygląda zdrowa i zbilansowania dieta omega.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.