ANNA GÓRNA, MAREK GÓRNY PH FENIKS S.C. APTEKA POD FENIKSEM

ANNA GÓRNA, MAREK GÓRNY PH FENIKS S.C. APTEKA POD FENIKSEM
ul. GNIEŹNIEŃSKA 1F 0, 88-400 ŻNIN

ANNA GÓRNA, MAREK GÓRNY PH FENIKS S.C. APTEKA POD FENIKSEM

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 250 mg fosforanu chlorochiny.
1 fiolka zawiera 50 mg lub 70 mg kaspofunginy (w postaci octanu). Preparat zawiera sacharozę.
Każdy pojemnik jednodawkowy zawiera 300 μg alprostadylu w 100 mg kremu (3 mg/g).

Dieta na masę dla mężczyzny ma za zadanie wspierać efekty treningu siłowego i przyspieszać budowę mięśni. Dlatego tak ważna w diecie na masę jest ilość posiłków, ich objętość i zależność między ich składem a godziną spożycia. Jakie są zasady diety na masę? Jak powinna być skomponowana dieta na masę dla mężczyzny?

Odpowiedni sposób odżywiania pozwoli wzmocnić odporność, zregenerować organizm i odzyskać siły po intensywnym leczeniu raka. Może również skutecznie wspomagać terapię nowotworową. Co powinna zawierać rozsądna dieta po chemioterapii?

Picie alkoholu na diecie może być problemem. Jest kaloryczny, pobudza apetyt, a ponadto spowalnia metabolizm. Nie oznacza to jednak, że podczas odchudzania trzeba z niego całkowicie zrezygnować. Alkohol można wypić co jakiś czas, nawet będąc na diecie ale trzeba to robić w odpowiedni sposób, żeby nie przeszkodzić sobie w redukcji masy ciała.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.