Apteka Czesław Blicharczyk

Apteka Czesław Blicharczyk
ul. Wazów 58 [brak], 65-191 Zielona Góra

Apteka Czesław Blicharczyk

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g lakieru zawiera 80 mg cyklopiroksu.
1 fiolka zawiera 75 j.m. menotropiny (hMG), co odpowiada 75 j.m. FSH i 75 j.m. LH.
Preparat zawiera metabolity bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, mentol, olejek miętowy, glicerol.

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Co jeść, gdy masz grupę krwi B? Sprawdź listę produktów zalecanych przy diecie zgodnej z grupą krwi B i dowiedz się, co wyeliminować z jadłospisu, żeby odżywiać się w sposób najlepszy dla twojego organizmu.

Dieta wojownika dr Hofmeklera to trójfazowy system odchudzania, którego główną zasadą jest spożywanie posiłków w nocy. Zdaniem dietetyka, tylko dzięki tak radykalnej zmianie nawyków żywieniowych można skutecznie schudnąć i poprawić ogólny stan zdrowia. Na czym polega dieta wojownika dr Hofmeklera? Jakie są jej pozostałe zasady? Czy spożywanie posiłków tylko w nocy rzeczywiście jest efektywną formą odchudzania?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.