Kolasińska Olga Apteka "FAR-MED" (Zawiercie, ul. Piłsudskiego 50)

Kolasińska Olga Apteka "FAR-MED" (Zawiercie, ul. Piłsudskiego 50)
ul. Piłsudskiego 50, 42-400 Zawiercie

Kolasińska Olga Apteka "FAR-MED" (Zawiercie, ul. Piłsudskiego 50)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka zawiera 15 mg werteporfiny. Po rozpuszczeniu 1 ml zawiera 2 mg werteporfiny a 7,5 ml roztworu po rekonstytucji zawiera 15 mg werteporfiny.
1 dawka dla dzieci (0,5 ml) zawiera 10 µg rekombinowanego antygenu powierzchniowego wirusa hepatitis B (HBsAg); 1 dawka dla dorosłych (1 ml) zawiera 20 µg rekombinowanego HBsAg.
1 tabl. powl. zawiera 75 µg dezogestrelu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta po operacjach bariatrycznych jest kolejnym etapem leczenia patologicznej otyłości. Aby chory nie powrócił do wagi sprzed operacji, powinien przestrzegać zaleceń dietetyka. Sprawdź, jak wygląda prawidłowa dieta po operacjach bariatrycznych.

Suplementy diety to w świetle prawa preparaty, które są żywnością, a nie lekarstwem. Nie mogą leczyć żadnej choroby, jednak bywają bardzo potrzebne. Kiedy warto sięgać po suplementy? Jak stosować suplementację, by sobie pomóc, a nie zaszkodzić?

W okresie menopauzy szalejące hormony utrudniają utrzymanie figury. By nie utyć, koniecznie trzeba zrewidować dotychczasowy sposób odżywiania się. Menopauza to okres, kiedy szczególnie trzeba zadbać o racjonalną dietę. Dzięki niej zachowasz szczupłą sylwetkę i zadbasz o zdrowie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.