CERTUS PHARMA Zbigniew Urbanowicz APTEKA SUPERJEDNOSTKA (Zawiercie ul. Piłsudskiego 81F)

CERTUS PHARMA Zbigniew Urbanowicz APTEKA SUPERJEDNOSTKA (Zawiercie ul. Piłsudskiego 81F)
ul. Piłsudskiego 81F, 42-400 Zawiercie

CERTUS PHARMA Zbigniew Urbanowicz APTEKA SUPERJEDNOSTKA (Zawiercie ul. Piłsudskiego 81F)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 draż. zawiera 100 mg benfotiaminy i 100 mg chlorowodorku pirydoksyny. Preparat zawiera sacharozę.
1 g maści zawiera 800 j.m. witaminy A.
1 tabl. zawiera 2,5 mg bromokryptyny w postaci mezylanu. Tabletki zawierają laktozę.

Dieta ziemniaczana pozwala nie tylko na wykorzystanie tradycyjnych przepisów. Jest w niej także miejsce dla inwencji twórczej odchudzającego się - ziemniaki można bowiem przyrządzić na wiele sposobów. Sprawdź, jak wygląda przykładowy jadłospis na tydzień w diecie ziemniaczanej.

Ze względu na wzmożoną przemianę materii dieta przy nadczynności tarczycy powinna być dietą wysokoenergetyczną, ze zwiększoną ilością węglowodanów. Wskazane jest też spożycie warzyw kapustnych i strączkowych, ponieważ wiążą one jod. Zobacz przykładowy jadłospis na cały tydzień w diecie dla osób z nadczynnością tarczycy.

Dieta przy skazie białkowej jest przeznaczona dla osób, u których została zdiagnozowana alergia pokarmowa na białko - nie tylko mleka. Przy skazie białkowej potencjalnym alergenem są także m.in. białka jaj, niektóre mięsa czy owoce morza. Sprawdź, jak prawidłowo ułożyć dietę przy skazie białkowej i co można jeść bez obaw o wystąpienie objawów uczulenia.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.