SKARBNIK Danuta Kurbiel Sp. J. APTEKA SKARBNIK (Zabrze ul. Makoszowska 24)

SKARBNIK Danuta Kurbiel Sp. J. APTEKA SKARBNIK (Zabrze ul. Makoszowska 24)
ul. Makoszowska 24, 41-818 Zabrze

SKARBNIK Danuta Kurbiel Sp. J. APTEKA SKARBNIK (Zabrze ul. Makoszowska 24)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 40 mg lub 80 mg telmisartanu; lek zawiera laktozę.
Preparat zawiera: 1 części korzenia kozłka i 5 części rozpuszczalnika ekstrakcyjnego. Preparat zawiera etanol.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg, 20 mg, 40 mg lub 80 mg symwastatyny. Preparat zawiera laktozę.

Dieta Kwaśniewskiego, inaczej dieta optymalna, to plan żywieniowy, którego podstawą są produkty tłuszczowe. Jednak jadłospis w diecie dr Kwaśniewskiego można skomponować tak, aby wspomagały one metabolizm i przyśpieszały proces odchudzania. Sprawdź przykładowy, tygodniowy jadłospis w diecie dr Kwaśniewskiego.

Dieta białkowa to dieta odchudzająca, w której jadłospis zmienia się w zależności od tego, w której fazie diety jesteś. Pierwsza i druga faza diety białkowej powoduje zrzucenie zbędnych kilogramów, trzecia i czwarta pozwala uniknąć efektu jo-jo i utrzymać szczupłą sylwetkę przez długie lata. Poznaj jednodniowe jadłospisy odpowiednie dla poszczególnych faz diety białkowej.

Na czym polega dieta redukcyjna? Zasady są proste - należy obniżyć kaloryczność całodziennego jadłospisu o 500-1000 kcal poniżej całkowitego zapotrzebowania organizmu na energię. Zobacz, jak posługując się wzorami obliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne z uwzględnieniem twojego wzrostu, wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.