GIGA J.Kobiela - Spółka Jawna z siedz. Ruda Śl. ul. Lexa 17 APTEKA LEKUS (Zabrze ul. Olchowa 3)

GIGA J.Kobiela - Spółka Jawna z siedz. Ruda Śl. ul. Lexa 17 APTEKA LEKUS (Zabrze ul. Olchowa 3)
ul. Olchowa 3, 41-806 Zabrze

GIGA J.Kobiela - Spółka Jawna z siedz. Ruda Śl. ul. Lexa 17 APTEKA LEKUS (Zabrze ul. Olchowa 3)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka (5 ml) koncentratu zawiera 4 mg kwasu zoledronowego (w postaci jednowodzianu).
1 ml roztworu zawiera 9 mg chlorku sodu.
1 fiolka zawiera 1 g lub 2 g ceftriaksonu w postaci soli sodowej. 1 g preparatu zawiera 74,4 mg sodu (3,2 mmol).

Dieta z II wojny światowej to dieta odchudzająca oparta na wojennej reglamentacji żywności, w związku z tym jest dość rygorystyczna. Jednak mimo to jest uważana za jedną z najzdrowszych diet w historii. Na czym polega dieta z II wojny światowej i ile można dzięki niej schudnąć?

Preparaty wspomagające pamięć są najczęściej poszukiwane przed maturą i sesją. Po suplementy na pamięć i koncentrację sięgają także osoby starsze. Zawarte w nich dobroczynne składniki, takie jak: miłorząb japoński, kofeina i lecytyna, poprawiają koncentrację i usprawniają pracę mózgu. W związku z tym preparaty wspomagające pamięć mogą służyć każdemu z nas.

Stan przedcukrzycowy może doprowadzić do rozwoju cukrzycy i chorób układu krążenia. Może temu zapobiec odpowiednia dieta. Sprawdź, co jeść, by nie rozwinęła się cukrzyca, które produkty są niewskazane oraz wypróbuj przykładowy jadłospis w diecie w stanie przedcukrzycowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.