Apteka "Lawenda" s.c. B.M.W. Mackoś

Apteka "Lawenda" s.c. B.M.W. Mackoś
AL. PIŁSUDSKIEGO 1, 33-240 Żabno

Apteka "Lawenda" s.c. B.M.W. Mackoś

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 0,5 mg lub 1 mg chlorowodorku ksylometazoliny. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.
1 ml roztworu zawiera 100 mg żelaza w postaci izomaltozydu 1000 żelaza (III).
1 tabl. powl. zawiera 10 mg dichlorowodorku cetyryzyny. Preparat zawiera laktozę.

Odpowiednia dieta jest bardzo istotnym elementem wspomagającym leczenie choroby Hashimoto. Sprawdź najważniejsze zalecenia żywieniowe: produkty zalecane i przeciwwskazane dla osób z chorobą Hashimoto.

Zdrowa, letnia dieta powinna składać się z białka, węglowodanów i nienasyconych tłuszczów w odpowiednich proporcjach, a także oczywiście witamin i minerałów. Odchudzanie latem jest łatwiejsze, bo organizm sam broni się przed zbędnymi kaloriami. Dieta nie wymaga wielu poświęceń - mniej chce się jeść, a jak już dopada cię głód, częściej sięgasz po owoce i warzywa. Do tego zdecydowanie więcej się ruszasz.

Dieta trzech minerałów składa się z produktów o dużej zawartości cynku, chromu i magnezu. Wpływa bardzo korzystnie na procesy przemiany materii. Jest zdrowa i zrównoważona. Pomaga utrzymać właściwy poziom cukru oraz cholesterolu we krwi. Ponadto, a może przede wszystkim dieta ta pozwala schudnąć 2-3 kilogramy w ciągu tygodnia.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.