BRAK NAZWY

BRAK NAZWY
ul. PL.POWST.WLKP 15 0, 89-320 Wysoka

BRAK NAZWY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 20 mg erytromycyny i 0,5 mg izotretinoiny.
1 tabl. zawiera 5 mg chlorowodorku oksybutyniny. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 30 mg lub 45 mg mirtazapiny półwodnej; tabl. powl. zawierają laktozę. 1 tabl. ulegająca rozpadowi w jamie ustnej (Q-Tab) zawiera 15 mg, 30 mg lub 45 mg mirtazapiny; tabl. Q-Tab zawierają laktozę, sorbitol i aspartam.

Nadmiar jedzenia szkodzi, a ograniczenie kalorii jest korzystne dla organizmu. Czy zatem głodówka jest zdrowa?

Hoodia to roślina pochodząca z południowej Afryki o właściwościach hamujących apetyt. Afrykańscy myśliwi stosują ją, gdy brakuje im pożywienia na pustyni. Niedawno hoodia pojawiła się na rynku suplementów diety i reklamowana jest jako cudowny środek odchudzający. Czy hoodia rzeczywiście pomaga schudnąć?

Chorzy na cukrzycę, stosując odpowiednio skomponowaną dietę, mogą aż w 90 procentach wyregulować poziom cukru. Dla nich prawidłowa dieta może być lekiem. Precyzyjnie ułożona dieta jest dla osób chorych na cukrzycę bardzo ważnym elementem procesie leczenia dolegliwości. Właściwa dieta umożliwia utrzymanie stałego poziomu cukru we krwi, a to już pierwszy krok w drodze do zdrowia.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.