" POD ORŁEM"

" POD ORŁEM"
ul. RYNEK 6 0, 64-510 WRONKI

" POD ORŁEM"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 6,25 mg, 12,5 mg lub 25 mg karwedylolu. Preparat zawiera laktozę. Tabl. 6,25 mg zawierają sacharozę.
1 tabl. powl. zawiera 50 mg lub 100 mg sumatryptanu w postaci bursztynianu sumatryptanu. Lek zawiera laktozę.
1 kaps. zawiera 200 mg octanu α-tokoferolu.

Przez lata lekarze zachwycali się sposobem odżywiania mieszkańców południa Europy. Ale po długim okresie królowania w zdrowotnych rankingach dieta śródziemnomorska ma poważną konkurencję: to nordic diet, czyli dieta skandynawska.

Otyłość mam w genach. Trzeba przejść na dietę, żeby schudnąć. Stres odchudza... To jedne z najczęstszych mitów na temat odchudzania, które psychodietetyk Elżbieta Lange opisuje w książce "Nie tłucz się dietami". W jakie jeszcze mity wierzą osoby marzące o szczupłej sylwetce?

Odpowiedni sposób odżywiania pozwoli wzmocnić odporność, zregenerować organizm i odzyskać siły po intensywnym leczeniu raka. Może również skutecznie wspomagać terapię nowotworową. Co powinna zawierać rozsądna dieta po chemioterapii?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.