Apteka Bliska

Apteka Bliska
ul. Krakowska 43, 32-340 Wolbrom

Apteka Bliska

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 50 mg, 150 mg, 200 mg lub 300 mg kwetiapiny, w postaci fumaranu; tabletki zawierają laktozę oraz sód.
100 g roztw. na skórę zawiera 78,83 g etanolu 96% i 10 g alkoholu izopropylowego.
1 tabl. zawiera 6,25 mg, 12,5 mg lub 25 mg karwedilolu. Preparat zawiera laktozę.

Ponad 40 lat temu naukowcy udowodnili, że istnieje ścisły związek między zdolnościami umysłowymi a dostarczaniem organizmowi witamin i składników mineralnych. Sprawność intelektualna zależy więc od właściwej diety. Jak się odżywiać, by poprawić pamięć i koncentrację? Jakie jedzenie jest dobre dla mózgu?

Ponad 70 procent dorosłych Polaków ma za wysoki cholesterol, ale tylko co trzeci stara się obniżyć jego stężenie. Warto poszukać wyspecjalizowanych sojuszników. A do takich należą substancje zwane statynami. Zanim sięgniesz po syntetyczne, wypróbuj statyny naturalne.

Po zimie potrzebny jest detoks organizmu. Aby wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn i szybciej pozbyć się szkodliwych związków chemicznych, skorzystaj z różnych metod detoksykacyjnych. Pomogą ci: dieta owocowo-warzywna, aktywność fizyczna, kuracje ziołowe i suplementy diety.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.