APTEKA ŚW.FILIPA

APTEKA ŚW.FILIPA
ul. WOLA RZĘDZIŃSKA 184/B, 33-150 Wola Rzędzińska

APTEKA ŚW.FILIPA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Żel zawiera: metabolity Lactobacillus sp., SyriCalm®, AQUAXYLTM, OLIVEM® 300, biolipid (Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate), polidokanol, betainę, pantenol, alantoinę, glicerynę.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 50 mg, 100 mg, 150 mg, 200 mg lub 250 mg tapentadolu (w postaci chlorowodorku). Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. zawiera: 500 µg kolchicyny. Preparat zawiera laktozę.

Dieta Shred to 6-tygodniowa dieta odchudzająca, dzięki której pozbędziesz się nie tylko nadwagi, lecz także porzucisz złe nawyki żywieniowe, które do niej doprowadziły. Jednak aby osiągnąć ten cel, należy przejść przez wszystkie 6 faz diety Shred. Sprawdź, na czym one polegają.

Dieta OXY to nowa dieta proteinowa, której zasady są podobne do zasad diety Dukana. Dieta OXY została jednak ulepszona przez specjalistów, dzięki czemu - zdaniem jej autorów - nie wpływa negatywnie na organizm tak, jak dieta białkowa autorstwa zniesławionego dietetyka. Na czym polega dieta OXY? Ile można na niej schudnąć? I co najważniejsze - czy dieta OXY jest bezpieczna dla zdrowia?

Czy wiesz, że niektóre owoce mają właściwości odchudzające: pobudzające organizm do spalania tłuszczu, wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn i uprawiające trawienie? Do owoców wspomagających odchudzanie należą opuncja figowa, grejpfrut, ananas i papaja.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.