PUNKT APTECZNY ESCULAP S.C. MGR FARM. SYLWIA JOPEK MGR FARM. ZBIGNIEW JOPEK

PUNKT APTECZNY ESCULAP S.C. MGR FARM. SYLWIA JOPEK MGR FARM. ZBIGNIEW JOPEK
ul. WOJCIECHOWICE 46, 27-532 Wojciechowice

PUNKT APTECZNY ESCULAP S.C. MGR FARM. SYLWIA JOPEK MGR FARM. ZBIGNIEW JOPEK

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. dopochwowa zawiera 100 000 j.m. nystatyny.
1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg dichlorowodorku lewocetyryzyny. Preparat zawiera laktozę.

Jak schudnąć? Wystarczy jeść śniadanie podobne do kolacji - smaczne i niskokaloryczne, a pomiędzy nimi lekki obiad. Ten nowy sposób odchudzania dostarcza organizmowi potrzebne białko i energię oraz pozwala zgubić nawet do trzech kilogramów w ciągu trzech tygodni. Na stałe, bez efektu jo-jo.

Przy przeziębieniu nie trzeba stosować szczególnej diety, ale warto zadbać o to, aby domowe posiłki były lekkostrawne i spożywane regularnie.

Ponad 70 procent dorosłych Polaków ma za wysoki cholesterol, ale tylko co trzeci stara się obniżyć jego stężenie. Warto poszukać wyspecjalizowanych sojuszników. A do takich należą substancje zwane statynami. Zanim sięgniesz po syntetyczne, wypróbuj statyny naturalne.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.