APTEKA FARMACEUTÓW Małgorzata Gurgul-Pełka (Wodzisław Śląski ul. Kubsza 32)

APTEKA FARMACEUTÓW Małgorzata Gurgul-Pełka (Wodzisław Śląski ul. Kubsza 32)
ul. Kubsza 32 [brak], 44-300 Wodzisław Śląski

APTEKA FARMACEUTÓW Małgorzata Gurgul-Pełka (Wodzisław Śląski ul. Kubsza 32)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera: 200 mg hymekromonu.
1 kaps. zawiera: 100 mg błonnika akacjowego (prebiotyk), 20 mg witaminy C, 1,4 mld bakterii Lactobacillus planatarum, 1,4 mld bakterii Lactobacillus rhamnosus, 1,4 mld bakterii Bifidobacterium animalis.
1 ampułka (1 ml) zawiera 0,5 mg lub 1 mg siarczanu atropiny.

Klepsydra to według niektórych idealny typ figury. Typową klepsydrą była Marilyn Monroe, której ciało miało idealne proporcje – 90, 60, 90. Dowiedz się, co ci służy, a czego lepiej unikać i jaka dieta będzie dla ciebie najlepsza, gdy masz figurę typu klepsydra.

Dieta cebulowa to sprawdzony sposób na odchudzanie. Niskokaloryczne warzywa cebulowe, na których oparta jest dieta, są uważane nie tylko za spalacze tłuszczu, lecz także za naturalny lek na wzmocnienie organizmu. W związku z tym dieta cebulowa pomaga nie tylko schudnąć, lecz także poprawić ogólny stan zdrowia. Sprawdź, na czym polega dieta cebulowa. Jakie są jej efekty? Ile można schudnąć na diecie cebulowej?

Czy dieta Dukana - stworzony przez francuskiego lekarza program Protal to rzeczywiście dieta cud? Co spowodowało, że dieta Dukana jest tak popularna?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.