PUNKT APTECZNY ESKULAP Katarzyna Labocha, Konrad Labocha (Wierzchowisko ul. Długa 135)

PUNKT APTECZNY ESKULAP Katarzyna Labocha, Konrad Labocha (Wierzchowisko ul. Długa 135)
ul. Długa 135, 42-233 Wierzchowisko

PUNKT APTECZNY ESKULAP Katarzyna Labocha, Konrad Labocha (Wierzchowisko ul. Długa 135)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 125 mg bozentanu (w postaci jednowodzianu).
1000 ml roztworu zawiera 440 g monohydratu glukozy do iniekcji (= 400 g glukozy bezwodnej w wodzie do iniekcji).
1 ml roztworu do wstrzykiwań zawiera 5 mg chlorowodorku metoklopramidu. Preparat zawiera pirosiarczyn sodu oraz sód.

Zarówno w ciąży, jak i w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka najlepiej komponować obiad z potraw, które nie zalegają w żołądku, nie drażnią i nie powodują zgagi. Jeśli nie lubisz gotować lub nie masz czasu, by spędzać w kuchni wiele godzin, podpowiadamy, jakie zupy i drugie dania - lekkostrawne i pożywne - można szybko i łatwo przygotować.

Dieta owsiana nie traci na popularności. Wystarczy jeden dzień w tygodniu przejść na owsiankę, by zgubić kilka kilogramów. Jednodniowa dieta owsiana jest skuteczna zwłaszcza wtedy, gdy masz niewielką nadwagę i chcesz ją szybko zrzucić.

Dieta amerykańska opracowana została przez doktora Johana Hempere’a. Szybko zdobyła popularność wśród gwiazd filmowych, ponieważ jest urozmaicona, a przygotowanie posiłków nie wymaga zbyt dużo czasu. Dieta amerykańska jest polecana osobom, które mają problemy z przemianą materii i ze skórą. Znana jest też pod nazwą diety hollywoodzkiej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.