Apteka Róża

Apteka Róża
ul. Kopernika 21B, 98-300 Wieluń

Apteka Róża

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 1 mg, 2 mg, 3 mg lub 4 mg pomalidomidu.
5 ml płynu zawiera: 0,9 g kwasów tłuszczowych omega-3 (w tym 0,4 g kwasu dokozaheksaenowego - DHA i 0,3 g kwasu eiokozapentaenowego - EPA), 10 µg witaminy D, 250 µg witaminy A (ekwiwalentu retinolu), 2 mg witaminy E (ekwiwalentu alfa-tokoferolu).
1g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodowego.

Dieta kroków nie jest typową dietą, a planem działania opartym na aktywności fizycznej – wykonywaniu 10 tysięcy kroków dziennie. Nie narzuca restrykcji żywieniowych. Wszystkie produkty są dozwolone, ale w mniejszych o 25% porcjach. Plan zakłada stopniowe zmiany nawyków, ograniczenie wielkości posiłków i naukę oceny swoich potrzeb energetycznych. Dieta kroków to prosty sposób, by zdrowo i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów.

Przejście na dietę to obok rzucenia palenia jedno z najczęstszych postanowień noworocznych. Jednak większość osób nie może wytrwać w diecie i szybko rezygnuje z realizacji noworocznego planu. Wszystko przez nieodpowiedni program odchudzania. Oto propozycje zdrowych diet na nowy rok, dzięki którym bez problemu zrzucisz zbędne kilogramy.

Dieta zgodna z grupą krwi A całkowicie wyklucza mięso i produkty mleczne. Jest to więc dieta typowo wegetariańska. Jakie jeszcze są zalecenia dietetyczne dla osób z grupą krwi A?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.