Apteka Pod Aniołem

Apteka Pod Aniołem
ul. Wojska Polskiego 4, 98-300 Wieluń

Apteka Pod Aniołem

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
2 kaps. zawierają: 260 mg ekstraktu z korzenia szparaga groniastego (Asparagus racemosus (Shatavari)), 200 mg ekstraktu z korzenia Maca (Lepidium meyenii), 150 mg ekstraktu z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus Bunge), 102 mg L-karnityny, 50 mg ekstraktu z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata (w tym 30 mg kwasu bosweliowego)), 28 mg ekstraktu z kwiatu i pręcika szafranu uprawnego (Crocus sativus L.), 10 mg cynku, 55 µg selenu.
1 tabl. zawiera: 50 mg wyciągu z buzdyganka naziemnego (stand. wyciąg: 40% saponin), 83,3 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia właściwego (stand. wyciąg: 27-30% ginsenozydów), 362,8 mg chlorowodorku L-argininy (co odpowiada 300 mg L-argininy), 10 mg CystiCran® (wysoko skoncentrowany wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej).

Dieta Shred to dieta odchudzająca opracowana przez doktora Iana K. Smitha - doradcę prezydenta USA Baracka Obamy ds. fitnessu, sportu i żywienia. Jej celem jest nie tylko rozszarpanie (ang. shred) tłuszczu na strzępy i pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także nauka dokonywania trafnych wyborów żywieniowych. Dzięki temu już nie będziesz musiała być na wiecznej diecie. Na czym polega dieta Shred? Ile można na niej schudnąć?

Dieta Montignaca opiera się na założeniu, że przyczyną nadwagi są przede wszystkim te węglowodany, które gwałtownie podnoszą poziom cukru we krwi. Dietę tę można polecić każdemu, bo zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze i od czasu do czasu można sobie pozwolić na małe przyjemności. Zasady diety Montignaca są proste: nie liczymy kalorii, jemy tyle, by nie czuć głodu, odpowiednio łączymy węglowodany, białka i tłuszcze, wybierając produkty o niskim indeksie glikemicznym (IG).

Poradnikzdrowie.pl objął patronat nad nową książką Magdaleny Makarowskiej "Jedz pysznie bez pszenicy". To przewodnik po zdrowych produktach i zestaw przepisów przydatnych nie tylko dla chorych na celiakię, którzy muszą całkowicie zrezygnować z glutenu, ale dla wszystkich osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Dla naszych czytelników mamy kilka egzemplarzy książki - można je wygrać, biorąc udział w konkursie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.