Punkt Apteczny Arnika

Punkt Apteczny Arnika
ul. Widełka 213, 36-145 Widełka

Punkt Apteczny Arnika

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera: 200 mg wyciągu z kłącza imbiru, 0,5 mg tiaminy, 0,7 mg witaminy B6, 40 mg witaminy C, 200 µg kwasu foliowego.
1 tabl. zawiera 0,5 mg lub 2 mg klonazepamu. Tabl. 0,5 mg zawierają laktozę i żółcień pomarańczową (E 110). Tabl. 2 mg zawierają laktozę.
1 ml kropli zawiera 150 µg kalcyfediolu (1 kropla = 5 µg).

Dieta kapuściana jako sposób na odchudzanie ma wiele zalet. Jest prosta i tania, pozwala najadać się do syta i wtedy, kiedy chcesz. Jej największą wadą jest monotonia, ale równoważy ją zadowolenie z efektu końcowego - dieta kapuściana pozwala w krótkim czasie schudnąć kilka kilogramów. Dieta kapuściana - jak wygląda tygodniowy jadłospis?

Dieta na masę dla ektomorfika powinna być wysokokaloryczna, zawierać odpowiednie ilości potrzebnych składników. Jadłospis na masę dla ektomorfika powinien bazować na produktach wysokiej jakości. Dieta na masę dla ektomorfika powinna iść w parze z odpowiednim treningiem. Jaka dieta sprawi, że ektomorfik zwiększy masę?

Dobra, zdrowa dieta po ciąży to klucz do samopoczucia i siły. Po porodzie możesz czuć się zmęczona i wyczerpana. Chcesz szybko odzyskać formę i w pełni cieszyć się macierzyństwem? Posiłki bogate w białko i witaminy pomogą ci zregenerować organizm. Sprawdź, jak powinna wyglądać twoja dieta po porodzie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.