NASZA APTEKA WARZYMICE ZACHODNIOPOMORSKA SIEĆ APTEK

NASZA APTEKA WARZYMICE ZACHODNIOPOMORSKA SIEĆ APTEK
ul. WARZYMICE 44 44, 72-001 Warzymice

NASZA APTEKA WARZYMICE ZACHODNIOPOMORSKA SIEĆ APTEK

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 50 mg wyciągu z kwiatów aksamitki wzniesionej (w tym 10 mg luteiny i 2 mg zeaksantyny), 30 mg witaminy C, 8 mg wyciągu z zielonej herbaty (zawiera 25% polifenoli), 7,5 mg cynku, 3,35 mg witaminy E, 2 mg wyciągu z owoców borówki czernicy (zawiera 25 % antocyjanidyn), 500 µg miedzi, 25 µg selenu.
1 tabl. zawiera 500 mg paracetamolu i 30 mg kodeiny półwodnego fosforanu.

Sterydy są wciąż popularne wśród bywalców siłowni. Często ci "kulturyści" nie biorą pod uwagę tego, że zażywanie sterydów niesie ze sobą wiele groźnych skutków ubocznych - jednym z nich jest narastająca agresja. Anabole mogą bardzo pogorszyć ogólny stan zdrowia, zahamować wzrost młodzieńca o 30 proc. czy doprowadzić do niepłodności.

Witarianizm, znany również jako dieta surowa czy też dieta raw food zyskuje wciąż na popularności. Na czym polega dieta surowa? Główna zasada diety raw food to jedzenie niemal wyłącznie surowych produktów. Sprawdź, jakie wady i zalety ma witarianizm.

Słabsze włosy i paznokcie mają skłonność do łamania się. To reakcja na brak w codziennej diecie pewnych substancji odżywczych. Co jeść, by wzmocnić włosy i paznokcie? Sprawdź, o jakie witaminy i minerały musisz zadbać, by cieszyć się mocnymi, zdrowymi włosami i paznokciami.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.