ARALIA

ARALIA
ul. KROCHMALNA 3 0, 00-864 Warszawa

ARALIA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 1 mg diklofenaku sodowego. Preparat zawiera rycynooleinian makrogologlicerolu.
1 ml kropli lub 1 g maści zawiera 3 mg tobramycyny. Krople zawierają chlorek benzalkoniowy. Maść zawiera chlorobutanol.
20 ml płynu zawiera 400 mg wyciągu płynnego (1:1) i 220 mg wyciągu płynnego (1:2) z owoców głogu, 100 mg wyciągu płynnego (1:1) z liści melisy, 100 mg wyciągu płynnego (1:1) z liści rozmarynu i 100 mg wyciągu płynnego (1:1) z korzenia waleriany. Preparat zawiera 17% alkoholu, miód, karmel i cukier inwertowany.

Dieta przy wrzodach żołądka powinna się zmieniać w trakcie leczenia choroby. Gdy ostre dolegliwości związane z wrzodami ustąpią, można zacząć powoli wprowadzać do diety nowe produkty. Jak rozszerzać dietę przy wrzodach żołądka?

Dieta wojownika dr Hofmeklera naśladuje sposób odżywiania ludzi pierwotnych. Dlatego jadłospis w diecie wojownika jest oparty na menu naszych przodków, a posiłki spożywa się w nocy. Sprawdź, jak skomponować jadłospis w diecie wojownika. Jak wygląda przykładowy jadłospis w diecie wojownika dr Hofmeklera?

Dieta ubogoresztkowa to dieta uboga w błonnik. Nie jest dietą odchudzającą, lecz dietą leczniczą, którą stosuje się w chorobach zapalnych jelit, m.in.: chorobie Leśniowskiego-Crohna. Tylko produkty, które zawierają śladowe ilości błonnika, nie podrażniają błon śluzowych jelita, a tym samym nie powodują stanu zapalnego. Na czym polega dieta ubogoresztkowa? Jakie są zasady diety niskobłonnikowej, którą stosuje się w chorobach jelit?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.