APTEKA CZTERY PORY ROKU

APTEKA CZTERY PORY ROKU
ul. ZWOLEŃSKA 40 AB, 04-761 Warszawa

APTEKA CZTERY PORY ROKU

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
2 kaps. zawierają 422 mg kwasów omega 3 (52 mg EPA i 234 mg DHA), 69 mg ekstraktu z kwiatów aksamitki wzniesionej (12 mg luteiny i 2,4 mg zeaksantyny), 50 mg ekstraktu z owoców aronii czarnej (12,5 mg antocyjanidyn), 80 mg witaminy C, 12 mg witaminy E, 10 mg cynku, 0,5 mg miedzi i 25 µg selenu.
100 g preparatu zawiera: 25 g nalewki z korzenia kozłka lekarskiego, 25 g intraktu z ziela melisy, 20 g nalewki z ziela serdecznika, 15 g wyciągu z kwiatów lawendy, 15 g wyciągu z szyszek chmielu. Preparat zawiera etanol.
1 tabl. zawiera 0,525 mg rybosomów w przeliczeniu na rybosomalny RNA pochodzących z rybosomów wyodrębnionych ze szczepów bakteryjnych: Klebsiella pneumoniae (3,5 części), Streptococcus pneumoniae (3,0 części), Streptococcus pyogenes grupy A (3,0 części) i Haemophilus influenzae (0,5 części) oraz 1,875 mg proteoglikanów (frakcja błonowa) ze szczepu Klebsiella pneumoniae (15 części). 1 saszetka granulatu zawiera 0,750 mg rybosomów wyodrębnionych ze szczepów bakteryjnych: Klebsiella pneumoniae (35 części), Streptococcus pneumoniae (30 części), Streptococcus pyogenes (30 części) i Haemophilus influenzae (5,0 części) oraz 1,125 mg proteoglikanów frakcji błonowej ze szczepu Klebsiella pneumoniae. Tabletki zawierają sorbitol; granulat zawiera mannitol.

Kolejny hit zza oceanu to dieta zone. W Ameryce stosują ją najpiękniejsze gwiazdy Hollywood. Opiera się na utrzymaniu poziomu insuliny w idealnej równowadze. Ta zbilansowana dieta nie tylko odchudza, ale i leczy.

Czerwona herbata (Pu-erh, Oolong, Puszong) nie tylko wspomaga odchudzanie, ale również obniża cholesterol i chroni przed próchnicą. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości ma herbata Pu-erh, jak ją parzyć, by je w pełni wykorzystać i po które jej gatunki warto sięgać.

Catering dietetyczny to specjalnie przygotowany zestaw dietetycznych posiłków, które są dostarczane do twojego domu lub pracy. Dieta w formie kateringu jest komponowana w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta. Z tego typu usług mogą korzystać nie tylko osoby odchudzające się, lecz także alergicy, wegetarianie i osoby zmagające się z cukrzycą. Sprawdź, na czym polega coraz modniejszy catering dietetyczny.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.