APTEKA W PRZYCHODNI

APTEKA W PRZYCHODNI
ul. KOŚCIUSZKOWCÓW 10, 78-600 Wałcz

APTEKA W PRZYCHODNI

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 200 mg lub 400 mg acebutololu w postaci chlorowodorku. Tabl. zawierają laktozę.
2 kaps. zawierają 37 mg ekstraktu z kwiatostanu głogu, 203,5 mg w przeliczeniu na kwiatostan głogu.
1 fiolka zawiera 12 mg immunoglobuliny ludzkiej normalnej (IgG) i 0,15 µg dichlorowodorku histaminy.

Dieta jogurtowa to dwutygodniowa dieta odchudzająca, dzięki której możesz schudnąć do 6 kilogramów w 14 dni. Podstawą tej diety odchudzającej są jogurty zawierające żywe kultury bakterii: naturalne i owocowe, odtłuszczone i o normalnej zawartości tłuszczu.

Pod wpływem stresu zwiększa się zużycie serotoniny odpowiedzialnej za nasz dobry nastrój. Dlatego warto jeść te produkty, które pomagają uzupełnić jej braki. Pamiętaj też o witaminach i minerałach wzmacniających system nerwowy.

Wiosną chciałabyś dobrze się poczuć, to znaczy zrzucić zbędne kilogramy. Ale szybka dieta najczęściej oznacza też szybki efekt jo-jo. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.