" NASZE LEKI "

" NASZE LEKI "
ul. NOWA 22 0, 62-700 Turek

" NASZE LEKI "

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 10 mg, 20 mg, 40 mg lub 80 mg atorwastatyny (w postaci soli wapniowej); tabl. powl. zawierają zawiera laktozę. 1 tabl. do rozgryzania i żucia zawiera 10 mg atorwastatyny (w postaci soli wapniowej); tabl. do rozgryzania i żucia zawierają aspartam.
1 g zawiesiny zawiera 23,12 mg chlorowodorku tetracykliny i 0,58 mg acetonidu triamcynolonu.
4 kaps. zawiera 842,2 mg ekstraktu z nasion soi, w tym 800 mg steroli roślinnych, 12,65 kg w przeliczeniu na nasiona soi.

Efektywne odchudzanie to prawdziwa sztuka. Większość z nas ma za sobą wiele diet i prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Nawet jeśli dzięki ograniczeniu spożywanych kalorii udawało się nam schudnąć, zazwyczaj stracone w czasie diety kilogramy wracały. Co więc zrobić, by utrata wagi okazała się długotrwała? Oto dziesięć przykazań, które uczyni odchudzanie efektywniejszym.

Dieta Charlesa Clarka to kolejna dieta wysokobiałkowa. Jak jednak przekonuje twórca diety, jest ona znacznie mniej restrykcyjna niż dieta Atkinsa. Podobno jest także zdrowsza niż popularna dieta proteinowa dr Dukana. Na czym polega dieta Charlesa Clarka? Jakie są jej efekty? Ile można schudnąć na diecie Charlesa Clarka?

W walce z wysokim cholesterolem kluczowe znaczenie ma sposób odżywiania. Dieta portfolio opracowana przez prof. Davida Jenkinsa w spektakularny sposób obniża poziom cholesterolu. W diecie Jenkinsa w menu dominują niskoprzetworzone produkty roślinne, płatki owsiane, warzywa i owoce, rośliny strączkowe, produkty sojowe. Sprawdź zasady diety portfolio i przykładowy jadłospis.

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.