APTEKA W TRZEBIATOWIE

APTEKA W TRZEBIATOWIE
ul. WITOSA 11, 72-320 Trzebiatów

APTEKA W TRZEBIATOWIE

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. podjęzykowa zawiera 5 mg lub 10 mg asenapiny (w postaci maleinianu).
0,2% roztwór kwasu hialuronowego (w postaci soli sodowej) oraz wody destylowane z rumianku, oczaru, czarnej jagody, wąkrotki azjatyckiej. Bez konserwantów.
1 tabl. powl. zawiera 150 mg kwasu ibandronowego (oraz 88,60 mg laktozy).

Odżywianie, jako jedna z podstawowych potrzeb człowieka, służy nie tylko zaspokajaniu głodu i pokrywaniu zapotrzebowania na składniki odżywcze, ale także ma dawać satysfakcję sensoryczną. Jedzenie musi dobrze smakować, a posiłek powinien być spożywany w spokojnej i przyjemnej atmosferze. Wtedy korzyści płynące z jedzenia nie będą polegały tylko na zaspokojeniu głodu. Czy apetyt rośnie w miarę jedzenia? Tak, ale tylko gdy zaserwujemy sobie posiłek złożony z produktów i potraw o odmiennych walorach smakowych i zapachowych. Mechanizm ten nazywa się sytością sensorycznie specyficzną.

Osoby, u których stwierdzono anemię, powinny stosować odpowiednia dietę, w której skład wchodzą przede wszystkim produkty pochodzenia zwierzęcego.

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.