CENTRALNA SP. Z O.O.

CENTRALNA SP. Z O.O.
ul. SZEROKA 30 0, 87-100 TORUŃ

CENTRALNA SP. Z O.O.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
2 tabletki zawierają 400 mg L-argininy, 50 mg wyciągu z kłącza imbiru, 20 mg kory cynamonowca, 10 mg kofeiny i 0,4 mg ekstraktu z pieprzu kajeńskiego.
2 kapsułki DHA zawierają: 500 mg DHA. 1 kapsułka optima zawiera: 800 μg folianów (400 µg kwasu foliowego i 400 µg Actifolin), 2000 j.m. witaminy D, 200 µg jodu, 30 mg żelaza.
1 kaps. zawiera 250 mg chlorowodorku etambutolu.

Pogorszenie widzenia w ciemności, piasek pod powiekami, zmęczenie oczu - takich kłopotów można uniknąć albo je złagodzić wzbogacając dietę w produkty chroniące i odżywiające oczy.

Osoby, u których stwierdzono anemię, powinny stosować odpowiednia dietę, w której skład wchodzą przede wszystkim produkty pochodzenia zwierzęcego.

Próbujesz się odchudzać ale żadna dieta nie działa? Być może nieświadomie podczas odchudzania popełniasz błędy. Prawidłowe odchudzanie to proces wieloetapowy i rozłożony w czasie. Zdrowa, zbilansowana dieta odchudzająca w połączeniu z aktywnością fizyczną może zdziałać cuda. Nie poddawaj się – sprawdź, jak uniknąć błędów żywieniowych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.