APTEKA CHEŁMIŃSKA TORUŃ

APTEKA CHEŁMIŃSKA TORUŃ
ul. SZOSA CHEŁMIŃSKA 140E 0, 87-100 TORUŃ

APTEKA CHEŁMIŃSKA TORUŃ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g roztworu (około 15 kropli) zawiera 7,5 mg chlorowodorku etylefryny. Preparat zawiera parahydroksybenzoesan metylu i parahydroksybenzoesan propylu oraz pirosiarczyn sodu.
1 tabl. powl. zawiera 100 mg lub 200 mg chlorowodorku celiprololu. Tabletki zawierają żółcień chinolinową.
1 ml roztworu zawiera 1 mg olopatadyny w postaci chlorowodorku. Roztwór zawiera chlorek benzalkoniowy (0,1 mg/ml).

Skuteczna dieta na cellulit to nie tylko intensywne nawadnianie organizmu. Okazuje się, że wśród produktów spożywczych mamy prawdziwych sprzymierzeńców, którzy pomogą nam chronić się przed cellulitem. Czas ich poznać. Oto 9 produktów, dzięki którym dieta na cellulit będzie skuteczna.

Diety są wspaniałe, tylko nie działają. Dlatego mnóstwo kobiet ciągle jest na diecie, takiej albo innej. Jedyne wyjście to porzucić wszelkie diety i zacząć jeść. Jak jeść i nie tyć - radzi Allen Carr, autor bestsellera o rzucaniu palenia, w swojej książce "Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów".

Jak schudnąć? Wystarczy jeść śniadanie podobne do kolacji - smaczne i niskokaloryczne, a pomiędzy nimi lekki obiad. Ten nowy sposób odchudzania dostarcza organizmowi potrzebne białko i energię oraz pozwala zgubić nawet do trzech kilogramów w ciągu trzech tygodni. Na stałe, bez efektu jo-jo.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.