Apteka Centrum

Apteka Centrum
Plac Kościuszki 9, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Apteka Centrum

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
System transdermalny fazy I zawiera 1,5 mg estradiolu półwodnego; z systemu o pow. 15 cm2 uwalnia się 50 μg estradiolu na dobę, przez 7 dni. System transdermalny fazy II zawiera 1,5 mg estradiolu półwodnego i 1,5 mg lewonorgestrelu; z systemu o pow. 15 cm2 uwalnia się 50 μg estradiolu i 10 µg lewonorgestrelu na dobę, przez 7 dni.
1 ml koncentratu do sporz. roztworu do infuzji zawiera 3 mg pamidronianu disodowego.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg lub 10 mg ambrisentanu. Preparat zawiera laktozę, lecytynę sojową i barwnik aluminiowy czerwień Allura (E129).

Koktajl z jagód lub borówek, dużo sałaty, brokułów i natki pietruszki, chudy drób i ryby, ciemne pieczywo... Dieta smaczna, nie wymagająca wyrzeczeń, a jaka zdrowa! Szczególnie korzystna dla wzroku. Zobacz przykładowy jadłospis w diecie na zdrowe oczy.

Dieta przeciwzapalna to plan żywieniowy, który ma na celu wyciszenie toczącego się w organizmie przewlekłego stanu zapalnego, a dzięki temu zapobieganie wielu chorobom, u których źródła leży chroniczne zapalenie o niskiej intensywności (m.in. cukrzycy, reumatoidalnemu zapaleniu stawów, miażdżycy, nowotworom, chorobie Alzheimera). Przeczytaj, jakie są zasady diety przeciwzapalnej i dowiedz się, jakie produkty do niej włączyć, a których nie zaleca się spożywać.

Body Reset to dieta, której podstawą są pożywne koktajle. Pomaga zresetować metabolizm, by potem łatwiej było zrzucać wagę i więcej nie tyć. Efekt? W ciągu 15 dni możesz schudnąć bez liczenia kalorii 2-3 kg. Sprawdź zasady diety koktajlowej Body Reset i wypróbuj przepisy na odchudzające koktajle.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.