Apteka Awicenna s.c.

Apteka Awicenna s.c.
Pl. Kościuszki 2/7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Apteka Awicenna s.c.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg amlodypiny w postaci bezylanu.
1 tabl. zawiera 200 mg kwasu tolfenamowego.
1 kaps. zawiera: 60 mg ekstraktu z kwiatów aksamitka wzniesionego (Tagetes erecta)(w tym: 12 mg luteiny, 2,4 mg zeaksantyny), 350 mg WNKT Omega 3 (w tym 115,5 mg EPA, 77 mg DHA), 30 mg witaminy C, 3,35 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu witaminy E, 7,5 mg cynku, 500 µg miedzi, 25 µg selenu.

Dieta ziemniaczana to wbrew pozorom skuteczna dieta odchudzająca. Ziemniaki, które powszechnie są uważane za tuczące, w rzeczywistości są niskokaloryczne, a dodatkowo są skarbnicą wielu witamin i składników mineralnych. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie ziemniaczanej.

Głodówka 7-dniowa to prosty i skuteczny sposób na szybkie oczyszczenie organizmu z toksyn. Może ją przeprowadzić każdy, kto nie cierpi na poważne schorzenia. Odradzana jest również kobietom w ciąży i karmiącym, oraz nastolatkom. Głodówka 7-dniowa ma swoje zasady bezpieczeństwa - poznaj je.

Dieta ABS, czyli Abdominal Body System została stworzona dla mężczyzn, ale okazała się bardzo skutecznym sposobem na płaski brzuch i smukłą talię kobiet. Dieta ABS opiera się na równowadze bilansu energetycznego. Ważne staje się zbijanie tłuszczu na rzecz budowy mięśni. Tylko wtedy uda ci się pozbyć zbędnego tłuszczu, jeśli twój żołądek nie będzie do końca pusty. Powstrzymywanie się od jedzenia prowadzi do napadów głodu i w konsekwencji obżerania się. A od tego niedaleka droga do nadwagi i otyłości.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.