APTEKA POD SŁONECZNIKAMI Marta Choróbska (Tarnowskie Góry ul. Słoneczników 26)

APTEKA POD SŁONECZNIKAMI Marta Choróbska (Tarnowskie Góry ul. Słoneczników 26)
ul. Słoneczników 26, 42-606 Tarnowskie Góry

APTEKA POD SŁONECZNIKAMI Marta Choróbska (Tarnowskie Góry ul. Słoneczników 26)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 25 mg eksemestanu. Tabl. zawierają mannitol.
1 fiolka zawiera 1 mg lub 3,5 mg bortezomibu (w postaci estru mannitolu i kwasu boronowego). Po rozpuszczeniu, 1 ml roztworu do wstrzykiwań zawiera 1 mg bortezomibu.
1 g roztworu (1 ml roztworu) zawiera 2 mg mezylanu dihydroergotaminy. Preparat zawiera etanol (42,5 % v/v e tzn. od 212,5 mg do 637,6 mg na dawkę).

Wiosną chciałabyś dobrze się poczuć, to znaczy zrzucić zbędne kilogramy. Ale szybka dieta najczęściej oznacza też szybki efekt jo-jo. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Dobra dieta na zimę powinna rozgrzewać i nie tuczyć oraz uzupełniać witaminy i minerały. Co jeść zimą, by dostarczyć sobie witamin? Zimowa dieta powinna obfitować w krótko gotowane warzywa, warzywne zupy, desery owocowe i kiszonki oraz kasze. Sprawdź, co jeść w zimie, by być zdrowym?

Przyjmowanie leków przeciwnowotworowych wpływa na cały organizm. Chorym zmienia się smak, pojawia się nadmierna wrażliwość na zapachy lub wstręt do jedzenia. A przecież dieta ma być pomocna w walce z chorobą.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.