" OSIEDLOWA "

" OSIEDLOWA "
ul. ŁĄKOWA 9 0, 64-500 SZAMOTUŁY

" OSIEDLOWA "

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 100 mg lub 150 mg idelalizybu. Preparat zawiera żółcień pomarańczową FCF.
1 tabl. zawiera 5 mg nebiwololu w postaci chlorowodorku.
1 g maści zawiera 2 mg nitrofuralu.

Dietetyczna kolacja to ostatni, ale bardzo ważny posiłek. Powinniśmy ją zjadać 2-3 godziny przed snem. Zjedzenie dietetycznej kolacji zapobiega nocnemu objadaniu się, niwelując spadek glukozy we krwi. Kolacja na diecie powinna być lekka i zbilansowana. Sprawdź, jak łatwo i szybko przygotować dietetyczną kolację. Wypróbuj przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy.

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Zastanów się, czy  twoja nadwaga nie jest konsekwencją życia w stałym stresie. Stresowi towarzyszy bowiem wzmożona produkcja noradrenaliny, hormonu, który zwiększa niekontrolowany apetyt na węglowodany, głównie słodycze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.