APTEKA NA WARYŃSKIEGO NOWA FARMACJA

APTEKA NA WARYŃSKIEGO NOWA FARMACJA
ul. 1 MAJA 21, 16-400 Suwałki

APTEKA NA WARYŃSKIEGO NOWA FARMACJA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 1 mg, 2 mg, 3 mg lub 4 mg glimepirydu. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg lamotryginy; tabletki zawierają laktozę. 1 tabl. do sporządzania zawiesiny/do rozgryzania i żucia zawiera 2 mg, 5 mg, 25 mg lub 100 mg lamotryginy.
1 tabl. zawiera 5 mg bromku distygminy. Preparat zawiera laktozę.

Dieta wolumetryczna (zwana również objętościową) opiera się na doborze produktów w zależności od ich kaloryczności. Jej podstawą są produkty zawierające dużo wody, dzięki czemu możesz jeść więcej, unikając nadwyżki kalorycznej. Co ważne, eksperci uważają, że dieta wolumetryczna jest skuteczna, bezpieczna, pełnowartościowa, a do tego dobra dla serca. Zobacz, jakie są zasady diety wolumetrycznej, ile można na niej schudnąć i przykładowy jadłospis na cały dzień.

Czego Polacy nie wiedzą o suplementach diety? Jak często je kupujemy i które lubimy najbardziej? Co bierzemy pod uwagę przy ich zakupie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących suplementów diety poznasz w raporcie przygotowanym pod okiem ekspertów przez magazyn "Zdrowie" i serwis poradnikzdrowie.pl.

Figura typu jabłko to sylwetka najczęściej występująca u kobiet. Cechą jabłka są mocne ramiona, delikatne nadgarstki, ale rozbudowana klatka piersiowa z obfitym biustem. Dowiedz się, co ci służy, a czego lepiej unikać i jaka dieta będzie dla ciebie najlepsza, gdy masz figurę typu jabłko.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.