RODZINNA

RODZINNA
ul. STAROŚCIŃSKA 12, 62-820 STAWISZYN

RODZINNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g syropu zawiera 0,1 g bromowodorku dekstrometorfanu oraz 25 g wyciągu wodnego z kwiatostanu lipy (5 ml syropu zawiera 6,5 mg bromowodorku dekstrometorfanu). Preparat zawiera sacharozę (3,9 g/5 ml).
1 czopek zawiera 10 mg butylobromku hioscyny.
1 tabl. powl. zawiera 5 mg dichlorowodorku lewocetyryzyny; tabl. powl. zawierają laktozę. 1 ml roztworu doustnego zawiera 0,5 mg dichlorowodorku lewocetyryzyny; roztwór zawiera maltitol.

Na rynku jest wiele rodzajów tabletek na odchudzanie. Środki te działają na różne sposoby, w zależności od składników. Tabletki zawierające błonnik dają uczucie sytości, te z kwasem linolowym spalają tłuszcz, z chitosanem - ograniczają trawienie tłuszczów. Czy warto brać tabletki na odchudzanie?

Jesienią i zimą trwa sezon przeziębień i grypy. Jak się odżywiać w tym okresie, aby wzmocnić system odpornościowy organizmu, nie przeziębiać się i nie chorować na grypę. Co jeść, aby nie chorować na grypę. Jak jeść, żeby nie chorować? Jaka dieta najlepiej wzmocni odporność organizmu?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.