APTEKA MGR FARMACJI AGATA CHMIELIŃSKA - JURKIEWICZ

APTEKA MGR FARMACJI AGATA CHMIELIŃSKA - JURKIEWICZ
ul. OLSZTYŃSKA 8/1, 11-034 Stawiguda

APTEKA MGR FARMACJI AGATA CHMIELIŃSKA - JURKIEWICZ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 125 mg bozentanu (w postaci jednowodzianu).
1 ml syropu zawiera 2 mg chlorowodorku fenspirydu; preparat zawiera: sacharozę, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, glicerol.
7,5 ml syropu zawiera 29,7 mg wyciągu z korzenia pelargonii afrykańskiej, 22,5 mg witaminy C, 8,8 mg wyciągu z kwiatów czarnego bzu, 8,1 mg wyciągu z korzenia goryczki, 7,9 mg wyciągu z werbeny, 7,9 mg wyciągu z liści Andrographis paniculata i 1,5 mg cynku.

Żele energetyczne to skoncentrowane źródło energii. W szybkim czasie dostarczają łatwo przyswajalnych węglowodanów, niezbędnych sportowcom podczas długotrwałego wysiłku. Żele energetyczne mają półpłynną konsystencję, nie obciążają układu pokarmowego, ale czy są zdrowe? Jak je stosować, by były skuteczne?

Superżywność (superfood) to nie tylko egzotyczne nasiona chia, spirulina czy jagody goji. Choć to o nich jest głośno, niezwykłymi wartościami odżywczymi mogą pochwalić się także polskie produkty: dynia, jarmuż, siemię lniane, żurawina, kasza jaglana czy rokitnik. Warto skorzystać z ich właściwości, bo zazwyczaj są tańsze i łatwiej dostępne.

Przyczyną bezsenności i problemów z zasypianiem może być źle skomponowana, ciężko strawna, zbyt późno zjedzona kolacja. Przedstawiamy sojuszników dobrego snu - lekka kolacja zjedzona na 2-3 godziny przed snem, herbatka ziołowa i szklanka ciepłego mleka. Wypróbuj, jak działa dieta na bezsenność?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.