APTEKA WRACAM DO ZDROWIA

APTEKA WRACAM DO ZDROWIA
ul. Juranda ze Spychowa 2, 83-200 Starogard Gdański

APTEKA WRACAM DO ZDROWIA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka (10 ml) zawiera 1000 j.m., a 1 wkład do wstrzykiwacza (3 ml) zawiera 300 j.m. insuliny ludzkiej izofanowej.
1 tabl. zawiera 15 mg lub 100 mg fenobarbitalu. Tabletki zawierają laktozę.
1 kaps. zawiera wyciągi naturalnego pochodzenia: 80 mg z liścia Ginkgo biloba, 80 mg korzenia żeń-szenia, 100 mg z ziela pokrzywy oraz 100 mg L-argininy, 5 mg witaminy B6, 5 mg witaminy B2, 2,5 µg witaminy B12, 400 µg kwas foliowy.

L-karnityna to substancja niezbędna i niezastąpiona dla naszego organizmu. I jak żadna inna, spala tłuszcz. Upodobali ją sobie sportowcy. Teraz sięgają po nią osoby na diecie, które chcą zgubić nadmiar kilogramów. Jakie właściwości ma l-karnityna?

Przepisy na potrawy, które możesz jeść w I fazie diety białkowej nie zawierają warzyw. Dieta białkowa to skuteczna dieta odchudzająca, skonstruowana tak, byś nie czuła się głodna. Jednak by dieta białkowa była skuteczna, musisz ściśle przestrzegać jej zasad. Poznaj przepisy na potrawy, które możesz jeść w I fazie diety białkowej.

Czy dieta Dukana - stworzony przez francuskiego lekarza program Protal to rzeczywiście dieta cud? Co spowodowało, że dieta Dukana jest tak popularna?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.