APTEKA"ŚRÓDMIEJSKA"

APTEKA"ŚRÓDMIEJSKA"
ul. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 21/A, 73-110 STARGARD SZCZECIŃSKI

APTEKA"ŚRÓDMIEJSKA"

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera: 200 mg NutriCran® (sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej), 3 mg CystiCran® (wysoko skoncentrowany wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej), 20 mg wyciągu z ziela nawłoci pospolitej (DER 10:1; ekw. min. 200 mg), 1,7 µg witaminy D (34% Referencyjnej Wartości Spożycia). Ekwiwalent ilości użytych owoców żurawiny w 1 kaps. to 19 100 mg.
1 pastylka lub 1 pastylka bez cukru zawiera 150 mg salicylanu choliny.

Dieta lekkostrawna zalecana jest m.in. w stanach zapalnych żołądka, dwunastnicy, jelit, przy infekcjach przebiegających z wysoką gorączką czy zatruciach pokarmowych z biegunką. Podstawową zasadą diety lekkostrawnej jest wyłączenie produktów i potraw tłustych, smażonych i pieczonych.

W okresie menopauzy szalejące hormony utrudniają utrzymanie figury. By nie utyć, koniecznie trzeba zrewidować dotychczasowy sposób odżywiania się. Menopauza to okres, kiedy szczególnie trzeba zadbać o racjonalną dietę. Dzięki niej zachowasz szczupłą sylwetkę i zadbasz o zdrowie.

Planujecie powiększenie rodziny? Przyjrzyjcie się temu, co jecie na co dzień. Niedobory składników odżywczych mogą utrudniać poczęcie. Jakie składniki muszą się znaleźć w diecie, jeśli chcecie poprawić męską i kobiecą płodność i ułatwić zajście w ciążę? Jakich należy unikać?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.