APTEKA RODZINNA EWA IŁOWSKA-SURDY

APTEKA RODZINNA EWA IŁOWSKA-SURDY
ul. RADOMSKA 35 0, 27-200 Starachowice

APTEKA RODZINNA EWA IŁOWSKA-SURDY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji zawiera 20 mg etopozydu. Preparat zawiera etanol bezwodny.
1 tabl. powl. zawiera 250 mg lub 500 mg klarytromycyny; tabletki zawierają żółcień cholinową.
2 tabl. zawierają: 400 mg L-argininy, 200 mg L-karnityny, 84,5 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia, 70 mg ekstraktu z owocu morwy białej, 50 mg ekstraktu z nieszpułki zwyczajnej, 50 mg ekstraktu z kłącza różeńca górskiego i 5 mg cynku.

Dieta kopenhaska to dieta odchudzająca, która polega na stosowaniu z góry ustalonego menu przez dokładnie 13 dni. Sprawdź, jak wygląda jadłospis na diecie kopenhaskiej. Dieta kopenhaska nie dopuszcza żadnych odstępstw od reguł i menu, gdyż oznaczają one zakończenie diety niepowodzeniem.

Co jeść, żeby nie zachorować na raka żołądka? Zamiast produktów wędzonych i marynowanych wybieraj warzywa i świeże owoce. Ogranicz spożywanie soli oraz żywności konserwowanej chemicznie. Zobacz także, które produkty wykazują działanie antyrakowe - dieta w profilaktyce raka żołądka.

Dieta białkowa to dieta odchudzająca, która opiera się na produktach białkowych. Dieta białkowa skutecznie odchudza i oczyszcza organizm. Zdaniem twórców, dieta białkowa pozwala uniknąć efektu jo-jo. Co pozwala jeść dieta białkowa?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.