APTEKA PRYWATNA MGR FARM. ELŻBIETA KARSCH - STARACHOWICE, UL. ZAKŁADOWA 10

APTEKA PRYWATNA MGR FARM. ELŻBIETA KARSCH - STARACHOWICE, UL. ZAKŁADOWA 10
ul. ZAKŁADOWA 10 0, 27-200 Starachowice

APTEKA PRYWATNA MGR FARM. ELŻBIETA KARSCH - STARACHOWICE, UL. ZAKŁADOWA 10

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Nalewka z liści szałwii. Preparat zawiera etanol 60-70%.
1 kaps. zawiera 100 mg, 300 mg lub 400 mg gabapentyny.
1 tabl. zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg lamotryginy.

Celem diet odchudzających jest zmiana złych nawyków żywieniowych na dobre. Jednak to co proste w teorii, nie zawsze jest łatwe do wdrożenia w praktyce. Naucz się 10 prostych zasad dotyczących diet odchudzających, które pomogą ci w odchudzaniu.

Przyjmowanie leków przeciwnowotworowych wpływa na cały organizm. Chorym zmienia się smak, pojawia się nadmierna wrażliwość na zapachy lub wstręt do jedzenia. A przecież dieta ma być pomocna w walce z chorobą.

Dieta przy kamieniach nerkowych nie jest jednakowa dla wszystkich chorych. Wybór diety przy kamieniach nerkowych zależy od tego, z jakim typem kamicy nerkowej zmaga się chory: szczawianowo-wapniową, moczanową, cystynową czy fosforanowo-wapniową. Jak powinna być skomponowana dieta przy każdym z rodzajów kamicy nerkowej?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.