APTEKA ŚW. KRZYŻA Zbigniew Torbus Spółka Jawna

APTEKA ŚW. KRZYŻA Zbigniew Torbus Spółka Jawna
ul. Żeromskiego 14, 41-200 Sosnowiec

APTEKA ŚW. KRZYŻA Zbigniew Torbus Spółka Jawna

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml zawiesiny zawiera 10 mg brynzolamidu, co odpowiada 0,33 mg brynzolamidu w 1 kropli. Preparat zawiera chlorowodorek benzalkoniowy.
1 tabl. zawiera 20 mg lowastatyny. Lek zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 75 µg dezogestrelu; tabletki zawierają laktozę.

Trawa pszeniczna to bogate źródło chlorofilu, mającego działanie lecznicze. Chlorofil hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich i innych toksyn, usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości lecznicze posiada trawa pszeniczna i w jaki sposób można ją wykorzystać.

Gdy odchudzanie wydaje się nieskuteczne, a na wadze wciąż nie ubywa kilogramów warto wspomóc swoje działanie specjalnymi preparatami, których zadaniem jest aktywacja przemiany materii, przyspieszenie spalania tłuszczu. Co zawierają, jak działają, czy są skuteczne?

Efedryna to substancja dopingująca, której efektem stosowania jest zwiększenie zdolności do wysiłku fizycznego. Efedryna wchodzi w skład preparatów na odchudzanie oraz leków stosowanych w chorobach układu oddechowego. Czy stosowanie efedryny przez sportowców poprawia wyniki sportowe i jak substancja ta wpływa na organizm?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.