APTEKA ŚW. BARBARY S.C. Lucyna Kościuk, Henryk Szade (Sosnowiec ul. Ogrodowa 1)

APTEKA ŚW. BARBARY S.C. Lucyna Kościuk, Henryk Szade (Sosnowiec ul. Ogrodowa 1)
ul. Ogrodowa 1, 41-215 Sosnowiec

APTEKA ŚW. BARBARY S.C. Lucyna Kościuk, Henryk Szade (Sosnowiec ul. Ogrodowa 1)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 200 mg lub 400 mg deksibuprofenu.
1 ml roztworu zawiera 20 mg teofiliny. Preparat zawiera sód.

Odchudzanie weekendowe jest możliwe. Nie możesz dopiąć ulubionych dżinsów, bo twój brzuch wystaje, jakby ktoś go napompował? Czujesz się wzdęta. Czas na dietę bogatą w błonnik i pożyteczne bakterie, które pomagają w trawieniu pokarmów oraz zachowaniu uczucia lekkości. Jak opracować menu i jadłospis diety weekendowej?

Dieta paleo dr. Lorena Cordaina swymi korzeniami tkwi w prehistorii. Ale właśnie w tej chwili jest hitem diet odchudzających! Zamiast "polować" na węglowodany, nakazuje zwiększyć w diecie ilość białek. I uzupełnić je warzywami i owocami. Sprawdź zasady diety paleo.

Dieta w chorobie, jaką jest stłuszczenie wątroby, to obecnie najskuteczniejsza metoda leczenia tego schorzenia. Odpowiednio skomponowany plan żywieniowy pozwoli nie tylko złagodzić objawy stłuszczenia wątroby, lecz także zlikwidować przyczyny choroby. Sprawdź, jak wygląda dieta na stłuszczoną wątrobę.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.