APTEKA S.C. mgr farm. Danuta Płonka, Grażyna Kalębka (Sosnowiec ul. Gałczyńskiego 36)

APTEKA S.C. mgr farm. Danuta Płonka, Grażyna Kalębka (Sosnowiec ul. Gałczyńskiego 36)
ul. Gałczyńskiego 36 [brak], 42-540 Sosnowiec

APTEKA S.C. mgr farm. Danuta Płonka, Grażyna Kalębka (Sosnowiec ul. Gałczyńskiego 36)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 30 000 j.m. witaminy A i 70 mg witaminy E. Preparat zawiera olej arachidowy.
1 ml roztworu zawiera 20 mg kromoglikanu sodowego.
1 tabl. musująca o smaku cytrynowym zawiera 1 g kwasu askorbowego. Preparat zawiera sorbitol i aspartam.

Dieta paleo dr. Lorena Cordaina swymi korzeniami tkwi w prehistorii. Ale właśnie w tej chwili jest hitem diet odchudzających! Zamiast "polować" na węglowodany, nakazuje zwiększyć w diecie ilość białek. I uzupełnić je warzywami i owocami. Sprawdź zasady diety paleo.

Jesienne mgły, chłód, przymrozki i brak słońca... Ogarnia cię pesymistyczy nastrój? Nie poddawaj się chandrze! Włącz do diety składniki, które pomogą Ci zwalczyć jesienną depresję. Zobacz, co jeść, żeby poprawić sobie humor! Oto dieta na jesienną depresję.

Menopauza, czyli zaprzestanie miesiączkowania, może pojawić się zarówno przed 40. rokiem życia (wtedy mówimy o tak zwanej wczesnej menopauzie), jak i po 55 roku życia. 60 procent kobiet w okresie menopauzy znacznie przybiera na wadze. To fizjologia związana ze spadkiem poziomu hormonów - progesteronu i estrogenów. Ale są sposoby, żeby przechytrzyć naturę.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.