APTEKA" POD RATUSZEM". HYLA. Spółka Jawna

APTEKA" POD RATUSZEM". HYLA. Spółka Jawna
ul. Mościckiego 20, 41-200 Sosnowiec

APTEKA" POD RATUSZEM". HYLA. Spółka Jawna

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1000 ml roztworu zawiera 100 g dekstranu (o średniej o masie cząsteczkowej ok. 40 000) oraz 9 g chlorku sodu.
1 tabl. zawiera 0,25 mg lub 1 mg alprazolamu (oraz laktozę).
1 system transdermalny uwalnia w ciągu 24 h odpowiednio 2 mg, 4 mg, 6 mg lub 8 mg rotygotyny. 1 system transdermalny zawiera rotygotynę w ilości odpowiednio 4,5 mg w 10 cm2, 9 mg w 20 cm2, 13,5 mg w 30 cm2, 18 mg w 40 cm2.

Dieta księżycowa (chronometryczna) to kuracja odchudzająca oparta na 28-dniowym cyklu księżyca, który jest zgodny z naturalnym rytmem organizmu. W związku z tym dieta księżycowa daje szansę nie tylko na pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także na przywrócenie wewnętrznej równowagi organizmu. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie księżycowej.

Dieta anti-aging ma za zadanie opóźnić to, co jest nieubłagane - starzenie się. Na szczęście są sposoby, by zachować zdrowie i przedłużyć młodość. Im dłużej będziesz się stosować do naszych rad, tym wolniej będzie bił twój zegar biologiczny. Aby tak się stało, najpierw odbuduj wewnętrzną strukturę organizmu. Pomoże ci w tym dieta - zobacz listę produktów mających największą moc odmładzającą.

Odchudzanie wg diety dr. Atkinsa już dawno podbiło Hollywood i wciąż zdobywa nowych zwolenników, również w Europie. Według Atkinsa przyczyną nadwagi są przede wszystkim węglowodany, dlatego podstawą diety powinny być białka i tłuszcze. Dieta Atkinsa to jednak kontrowersyjny sposób odchudzania - jest uboga w witaminy i długotrwałe jej stosowanie może się poważnie odbić na zdrowiu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.