APTEKA NA RUDNEJ W.I.D. Sikorskie, K. Majka Sp.J. (Sosnowiec ul.Hallera 5)

APTEKA NA RUDNEJ W.I.D. Sikorskie, K. Majka Sp.J. (Sosnowiec ul.Hallera 5)
ul. Hallera 5, 41-200 Sosnowiec

APTEKA NA RUDNEJ W.I.D. Sikorskie, K. Majka Sp.J. (Sosnowiec ul.Hallera 5)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 25 mg syldenafilu w postaci cytrynianu; tabletki zawierają laktozę.
100 g maści zawiera 10 g tlenku cynku.
1 g roztworu zawiera 0,5 mg betametazonu (w postaci dipropionianu) oraz 20 mg kwasu salicylowego.

Niektóre diety odchudzające, takie jak dieta Atkinsa, dieta Dukana czy Montignaca są od lat na topie, ale co roku pojawiają się nowe pomysły na odchudzanie. Które diety odchudzające były najpopularniejsze w poprzednim roku i czy utrzymają się na szczycie top-listy? I czy dieta DASH, owsiana, paleo, GL czy dieta zone nadal uważane są za diety skuteczne i zdrowe?

Choroba wrzodowa żołądka objawia się bólami brzucha, nudnościami, wymiotami, zgagą. Nowoczesne środki farmakologiczne skutecznie leczą wrzody żołądka, ale to nie wystarczy, by uniknąć dolegliwości. W czasie kuracji przewód pokarmowy nie jest w pełni sprawny, dlatego osoby cierpiące na chorobę wrzodową muszą radykalnie zmienić swoją dietę i nauczyć się jeść inaczej.

Dieta Gersona nie jest dietą odchudzającą, tylko - zdaniem jej autora - alternatywną metodą leczenia wielu chorób, w tym raka. Terapia doktora Gersona jest uważana za dość kontrowersyjną, m.in. dlatego, że jednym z "leków" stosowanych podczas terapii jest lewatywa z kawy. Na czym polega dieta Gersona? Czy terapia dr Gersona jest skuteczna?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.