APTEKA MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś Sp.J. APTEKA LAWENDOWA (S-c ul. Braci Mieroszewskich 120)

APTEKA MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś Sp.J. APTEKA LAWENDOWA (S-c ul. Braci Mieroszewskich 120)
ul. Braci Mieroszewskich 120, 41-200 Sosnowiec

APTEKA MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś Sp.J. APTEKA LAWENDOWA (S-c ul. Braci Mieroszewskich 120)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 40 mg lub 80 mg telmisartanu. Preparat zawiera sorbitol.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg, 20 mg lub 40 mg atorwastatyny (w postaci soli wapniowej).
1 kapsułka zawiera: 25 µg witaminy K (33,3% zalecanego dziennego spożycia) i 10 µg (400 j.m.) witaminy D3 (200% zalecanego dziennego spożycia).

Jeśli będziesz unikać wszystkiego, co lubisz, nie wytrwasz w żadnej diecie. Przecież jedzenie to także przyjemność. A czasem trudno odmówić sobie czegoś słodkiego. Deser poprawia humor, dodaje energii, pomaga w sytuacjach stresowych. Rzecz w tym, by nie przysparzał dodatkowych kilogramów. Jakie desery są dozwolone w trakcie odchudzania?

Jak odżywiać się w ciąży? Pewnie zawsze słyszałaś, że przyszła mama musi jeść za dwoje? To mit! Ale nadal funkcjonuje wiele nieprawdziwych teorii dotyczących sposobu odżywiania kobiety w ciąży. Oto cała najnowsza prawda o diecie kobiety w ciąży i najważniejsze zalecenia dietetyków. Jakie są zasady żywienia w ciąży?

Dieta 3D chili nie jest oparta na głodówce i nie wymaga od nas liczenia kalorii. Jest zróżnicowana i bogata w niezbędne składniki odżywcze. Podczas stosowania diety 3D chilli możemy sięgnąć po czekoladę i schudnąć nawet 12 kilogramów. Wszystko dzięki przyprawom przyśpieszającym proces przemiany materii. Odkryj, na czym polega dieta 3D chili.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.