APTEKA KAZIMIERZ mgr farm. Krystyna Caruk (Sosnowiec-Kazimierz ul. Armii Krajowej 79)

APTEKA KAZIMIERZ mgr farm. Krystyna Caruk (Sosnowiec-Kazimierz ul. Armii Krajowej 79)
ul. Armii Krajowej 79 [brak], 41-215 Sosnowiec

APTEKA KAZIMIERZ mgr farm. Krystyna Caruk (Sosnowiec-Kazimierz ul. Armii Krajowej 79)

Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g kremu zawiera 20 mg soli srebrowej sulfatiazolu. Preparat zawiera alkohol cetostearylowy, parahydroksybenzoesan propylu i parahydroksybenzoesan metylu.
1 ampułko-strzykawka zawiera w 3 ml roztworu 3 mg kwasu ibandronowego (w postaci jednowodnej soli sodowej). Stężenie kwasu ibandronowego w roztworze do wstrzykiwań wynosi 1 mg w 1 ml.
1 g zawiesiny na skórę zawiera 180 mg tlenku cynku i 10 mg mentolu.

Diety wydają się proste, gdy jadasz w domu. Co jednak zrobić, gdy w czasie odchudzania zmuszona jesteś stołować się poza domem? Czy restauracje i fast foody skazują cię na powolne tycie? Na pewno nie! Czas skończyć z szukaniem wymówek. Nawet jedząc poza domem, można się odchudzać.

Jak schudnąć? Wystarczy jeść śniadanie podobne do kolacji - smaczne i niskokaloryczne, a pomiędzy nimi lekki obiad. Ten nowy sposób odchudzania dostarcza organizmowi potrzebne białko i energię oraz pozwala zgubić nawet do trzech kilogramów w ciągu trzech tygodni. Na stałe, bez efektu jo-jo.

Drugi etap diety Atkinsa rozpoczyna się po 14 dniach pierwszej fazy. Jadłospis w drugim etapie diety Atkinsa nie różni się od tego z fazy poprzedniej, ale pozwala na stopniowe zwiększenie ilości węglowodanów, dzięki czemu codzienne menu jest nieco bogatsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.