APTEKA CERTUS mgr farm. Iwona Głowacka-Łakomy (Sosnowiec ul. Słowackiego 18)

APTEKA CERTUS mgr farm. Iwona Głowacka-Łakomy (Sosnowiec ul. Słowackiego 18)
ul. Słowackiego 18, 41-207 Sosnowiec

APTEKA CERTUS mgr farm. Iwona Głowacka-Łakomy (Sosnowiec ul. Słowackiego 18)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 125 mg bozentanu (w postaci jednowodzianu).
1 fiolka (1,5 ml) z koncentratem zawiera 60 mg kabazytakselu. Po wstępnym rozcieńczeniu całą objętością rozpuszczalnika 1 ml roztworu zawiera 10 mg kabazytakselu. Fiolka z rozpuszczalnikiem zawiera 573,3 mg etanolu 96%.
1 tabl. dojelitowa zawiera 20 mg lub 40 mg pantoprazolu.

XLS Medical Fat Binder to wciąż gorące hasło na rynku preparatów odchudzających. Podobno w ciągu dwóch tygodni można zmniejszyć swój rozmiar co najmniej o dwa numery. Na dodatek ta pigułka odchudzająca jest tania i rzekomo nie powoduje skutów ubocznych.

Dieta wegetariańska jest korzystna dla zdrowia, gdy stosuje się ją rozważnie. Racjonalnie ułożona zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych. Dlatego przed przejściem na wegetarianizm trzeba wiedzieć, co jeść i jak układać jadłospis, żeby sobie nie zaszkodzić.

Dieta widelcowa jest skomponowana tak, że nie odczuwasz dotkliwego głodu. Jadłospis w diecie widelcowej jest urozmaicony, ponieważ ograniczenia żywieniowe dotyczą tylko kolacji, w trakcie której są dozwolone tylko te produkty, które można zjeść za pomocą widelca. Sprawdź tygodniowy jadłospis w diecie widelcowej. Jak wygląda przykładowy jadłospis na tydzień w diecie widelcowej?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.