APTEKA BD mgr farm. Barbara Dyna (Sosnowiec ul. Kiepury 2)

APTEKA BD mgr farm. Barbara Dyna (Sosnowiec ul. Kiepury 2)
ul. Kiepury 2, 41-200 Sosnowiec

APTEKA BD mgr farm. Barbara Dyna (Sosnowiec ul. Kiepury 2)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 50 mg losartanu potasu.
1 ml zawiesiny zawiera 20 000 AUM mieszanki alergoidów pyłków: traw, drzew, traw i drzew lub traw i brzozy.
1 tabl. powl. zawiera 90 mg ledipaswiru i 400 mg sofosbuwiru; tabletki zawierają laktozę oraz lak aluminiowy żółcieni pomarańczowej (E110).

Dieta na przytycie to nie żart. Większość pań stosuje dietę odchudzającą przez całe życie. Ale są też i za szczupłe, które chciałyby zyskać kilka kilogramów, stosując zdrową dietę. Podpowiadamy im, co powinny jeść, żeby ich figura nabrała pożądanych kształtów. Oto zasady diety na przytycie i jadłospis na tydzień.

Odchudzanie weekendowe jest możliwe. Nie możesz dopiąć ulubionych dżinsów, bo twój brzuch wystaje, jakby ktoś go napompował? Czujesz się wzdęta. Czas na dietę bogatą w błonnik i pożyteczne bakterie, które pomagają w trawieniu pokarmów oraz zachowaniu uczucia lekkości. Jak opracować menu i jadłospis diety weekendowej?

Dieta cebulowa oferuje przepisy, w których podstawę stanowią warzywa cebulowe, takie jak cebula, czosnek, por i szczypior. Mimo że dieta cebulowa jest oparta tylko na tych kilku warzywach, jest różnorodna i przełamuje monotonię charakterystyczną dla wielu diet odchudzających. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie cebulowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.