Punkt Apteczny mgr farm. Izabela Kromkowska

Punkt Apteczny mgr farm. Izabela Kromkowska
ul. Solca Wielka 57, 95-035 Solca Wielka

Punkt Apteczny mgr farm. Izabela Kromkowska

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml zawiesiny zawiera 40 mg octanu megestrolu. Zawiesina zawiera sacharozę i etanol.
1 tabl. zawiera: 100 mg D-mannozy, 50 mg ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej, 30 mg ekstraktu z pietruszki zwyczajnej, 20 mg witaminy C.
1 dawka 0,5 ml zawiera 160 jednostek antygenowych szczepu GBM (inaktywowanego) wirusa zapalenia wątroby typu A.

Rezygnacja z mleka jest koniecznością, kiedy organizm reaguje na produkty mleczne wysypką, dusznościami, problemami z oddychaniem. Okazuje się jednak, że zastąpienie mleka w diecie nie jest takie trudne. Publikujemy listę produktów zawierających wapń. Pomogą one walczyć z alergią na mleko przy jednoczesnym zachowaniu równowagi organizmu. 

Oto 21 najzdrowszych pokarmów polecanych przez dietetyków, jak nigdy zgodnych w kwestii ilości białka, witamin, minerałów i antyoksydantów, które potrzebne nam są do życia, zdrowia i... dla urody.

Dieta Andersona to kolejna, zaraz po diecie dr Haya, popularna dieta niełączenia. Jadłospis w diecie Andersona został ułożony w taki sposób, aby nie zakłócić równowagi kwasowo-zasadowej organizmu i wspomóc proces trawienia, a co za tym idzie - odchudzania. Sprawdź, jak wygląda jadłospis w diecie Andersona. Zobacz przykładowy jadłospis na tydzień w diecie niełączenia Andersona.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.