.

.
ul. RYNEK MICKIEWICZA 6 0, 18-218 Sokoły

.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 saszetka zawiera: 650 mg lub 1000 mg paracetamolu, 15,58 mg wodorowinianu fenylefryny (co odpowiada 8,21 mg fenylefryny) oraz 4 mg chlorfenaminy maleinianu (co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy). Preparat zawiera mannitol.
1 kaps. zawiera 100 mg cyprofibratu. Preparat zawiera laktozę.
1 ml roztworu (1 ampułka) zawiera 6,5 mg tietyloperazyny w postaci jabłczanu. Preparat zawiera sorbitol i pirosiarczyn sodu.

Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze bez konieczności odsysania tłuszczu - takie efekty zapewnia SmartLipo, światowy przebój wśród zabiegów modelowania sylwetki.

Ciężka choroba, trudy leczenia dość często są przyczyną utraty apetytu. Chory nie chce jeść, przez co gorzej przebiega samo leczenie i powrót do zdrowia. Co zatem robić, aby chory pomimo niechęci do jedzenia otrzymywał pełnowartościowe posiłki?

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie - czeka na Was 10 książek "Adios kilogramos!", dzięki którym słowa "dieta" i "odchudzanie" nie będą się wam już kojarzyły z męczarniami. Przeczytajcie, co trzeba zrobić, by móc wygrać jedną z nich!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.