APTEKA NA BIAŁOSTOCKIEJ NOWA FARMACJA

APTEKA NA BIAŁOSTOCKIEJ NOWA FARMACJA
ul. BIAŁOSTOCKA 8/10 0, 16-100 Sokółka

APTEKA NA BIAŁOSTOCKIEJ NOWA FARMACJA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 150 mg, 300 mg lub 500 mg kapecytabiny; tabletki zawierają laktozę.
1 g kremu zawiera 20 mg azotanu butakonazolu, co odpowiada 17,35 mg butokonazolu. Preparat zawiera glikol propylenowy, parahydroksybenzoesan metylu i popylu.
5 kropli zawiera: 1 mld mikroenkapsulowanych żywych kultur bakterii LGG.

Jeśli nadwaga lub otyłość  to twój problem, koniecznie zbadaj cukier we krwi. Zwiększonej masie ciała często towarzyszy cukrzyca typu 2. Przedstawiamy proste, skuteczne sposoby, które pozwolą uniknąć tej przewlekłej, skracającej życie choroby.

Mleko na śniadanie, obiad i kolację. Jako dodatek do dania lub główny składnik. Dieta mleczna dostarcza organizmowi wiele witamin i mikroelementów, a mimo to wciąż budzi zastrzeżenia. Z jednej strony mleko krowie jest zdrowe i wspomaga odchudzanie, z drugiej natomiast jego nadmiar w diecie może podnosić poziom "złego" cholesterolu i powodować miażdżycę.

Choroba wrzodowa żołądka objawia się bólami brzucha, nudnościami, wymiotami, zgagą. Nowoczesne środki farmakologiczne skutecznie leczą wrzody żołądka, ale to nie wystarczy, by uniknąć dolegliwości. W czasie kuracji przewód pokarmowy nie jest w pełni sprawny, dlatego osoby cierpiące na chorobę wrzodową muszą radykalnie zmienić swoją dietę i nauczyć się jeść inaczej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.