Apteka Dbam o Zdrowie

Apteka Dbam o Zdrowie
ul. Nowobramska 4, 76-200 Słupsk

Apteka Dbam o Zdrowie

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
Zestaw do rozpoczęcia leczenia składa się z 11 tabl. powl. zawierających 0,5 mg warenikliny w postaci winianu oraz 14 tabl. powl. zawierających 1 mg warenikliny w postaci winianu. Zestaw do kontynuowania leczenia składa się z tabl. powl. zawierających 1 mg warenikliny w postaci winianu.
1 tabl. powl. zawiera 250 mg chlorowodorku tetracykliny. Tabl. zawierają laktozę i sacharozę.
1 tabl. zawiera 680 mg węglanu wapnia (272 mg wapnia) i 80 mg węglanu magnezu.

Pod wpływem stresu zwiększa się zużycie serotoniny odpowiedzialnej za nasz dobry nastrój. Dlatego warto jeść te produkty, które pomagają uzupełnić jej braki. Pamiętaj też o witaminach i minerałach wzmacniających system nerwowy.

Jeśli myślisz, że nie grozi ci niedobór witamin czyli witareksja, to najprawdopodobniej jesteś w błędzie. Sezon na świeże warzywa i owoce nieco się skurczył. Poza tym żyjesz w ciągłym biegu, nie masz czasu na normalny posiłek. Tłumisz głód, sięgając po hamburgera, hot doga lub batonik. Potem targana wyrzutami sumienia, decydujesz się na drastyczną dietę. Jesteś na najlepszej drodze do zachorowania na witareksję. Sprawdź, czy grozi ci niedobór witamin.

Superfoods powinny być częścią diety propłodnościowej każdej pary starającej się o dziecko. Należy dobrze odżywić organizm, aby wspomóc produkcję nasienia, poprawić jakość komórek jajowych, pomóc zachować równowagę hormonalną. Można je wprowadzać w koktajlach, zupach kremach i innych posiłkach – sprawdź menu zwiększające płodność.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.